تحقیق درباره ويژگيهاى ياران امام زمان

مطالب دیگر:
📂پاورپوینت درباره اندیشه های راهبردی امام خمینی📂پاورپوینت درباره انقلاب اسلامی📂پاورپوینت درباره انواع ساختمان و مدلهای آوار📂پاورپوینت درباره اهمیت پیوند اعضاء از بیمار مرگ مغزی📂پاورپوینت درباره آثار جریان الکتریکی📂پاورپوینت درباره آرایه ها و ساختار ها در زبان برنامه نویسی📂پاورپوینت درباره آشنایی با داروی آل تیب📂پاورپوینت درباره آشنایی با همدان📂پاورپوینت درباره آشنائی با مبانی و اصول اوليه روش تحقيق📂پاورپوینت درباره آشنايي با چرخه بهره وری📂پاورپوینت درباره آموزش اصول و قواعد طبقه بندی کالا درسیستم هماهنگ شده📂پاورپوینت درباره آناتومي انساني📂پاورپوینت درباره برآورد نيروي انساني براساس نگرش سيستمي📂پاورپوینت درباره برچسب محتواي غذايي مواد مصرفي را بخوانيد📂پاورپوینت درباره بررسی وضعیت رتبه بندی مربیان سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور📂تحقیق در مورد فرقه اسماعیلیه 📂تحقیق در مورد فرهنگ ایثار و شهادت 188 ص 📂تحقیق در مورد فرمت دستورالعمل 33ص 📂تحقیق در مورد فرهنگ وقف در مکاتب و ادیان 100 ص 📂تحقیق در مورد فقر 22 ص
این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 3 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید . لینک دانلود پایین صفحه در قرآن اين كتابتحقیق درباره ویژگیهای یاران امام زمان,یاران امام زمان,ویژگیهای یاران امام زمان|سی زِد|czb
هم اکنون فایل با موضوع تحقیق درباره ويژگيهاى ياران امام زمان آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 3 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

در قرآن اين كتاب انسان ساز و حركت آفرين در رابطه با ياران نمونه حضرت مهدى (عج) يك آيه است كه بسيار اميد بخش و سازنده است ، اين آيه در حقيقت بيانگر حقائق و واقعيت هائى است كه اگر به طور جدى و همه جانبه تعقيب گردد، موانع سر راه را برمى دارد و جهان را به استقبال مصلح جهانى حركت مى دهد .

در سوره مائده آيه 59 خداوند به طور مستقيم ، مؤمنان را مورد خطاب قرار داده و مى فرمايد :
اى مؤمنان هر كس از شما مرتد شد و از اسلام بيرون رفت ، خداوند در آينده جمعيتى را مى آورد كه داراى اين چنج امتياز هستند :
1- هم خداوند آنها را دوست دارد و هم آنها خدا را دوست دارند .
2- در برابر مؤمنان خاضع و مهربانند .
3- در برابر مشركان و دشمنان ، سرسخت و نيرومندند .
4- به طور پى گيرى در راه خدا جهاد و تلاش مى كنند .
5- در مسير انجام وظيفه از سرزنش هيچ سرزنش كننده اى نمى هراسند .
اين فضل خدا است كه به هر كس بخواهد (و شايسته ببيند) مى دهد، فضل و رحمت خدا وسيع است و او بر همه چيز آگاه است .