پاورپوینت درباره آشنايي با کلیات کتاب رياضي پايه نهم

مطالب دیگر:
📂فایل فلش فارسی تبلت LENOVO A3300T📂نمونه پرسشنامه بررسی ارزیابی مالی طرح های نوسازی شهری📂نمونه پرسشنامه سازماندهی سیستم حمل و نقل موتور سیکلت📂دانلود تحقیق درباره امنیت در شبکه های بی سیم📂نمونه پرسشنامه بررسی راهکارهای توسعه توریسم📂نمونه پرسشنامه بررسی رضایتمندی از زندگی بعد از مهاجرت📂نمونه پرسشنامه بررسی روابط روزانه مادرشهر ها مراکز جمعیتی پیرامون📂نمونه پرسشنامه بررسی عدم تمایل بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در صنعت جهانگردی📂دانلود پروژه ی انرژی هسته ای در قالب ورد و پی دی اف 80 صفحه و قابل ویرایش📂نمونه پرسشنامه بررسی مدل های یکپارچه شهری در تهیه طرح های توسعه شهری📂نمونه پرسشنامه بررسی مفهوم هویت جمعی و جایگاه هویت ملی در شهر📂نمونه پرسشنامه بررسی نقش اشتغال در کاهش مهاجرت های روستایی📂نمونه پرسشنامه بررسی نقش آموزش دهیاران در توسعه روستایی📂نمونه پرسشنامه بررسی نقش بازاریابی در صنعت جهانگردی شهر مشهد📂نمونه پرسشنامه بررسی نقش مشارکت زنان در مقابله با بیابان زدایی📂نمونه پرسشنامه بررسی نیاز زنان روستایی در زمینه های حرفه ای و عوامل موثر بر ان📂نمونه پرسشنامه بررسی و تبیین موانع توسعه صنعت گردشگری📂نمونه پرسشنامه برنامه ریزی کاهش نارسایی های خدماتی شهرهای اطراف مادر شهرها📂نمونه پرسشنامه تاثیر ایجاد شهرک های صنعتی و نقش ان در تحول نواحی روستایی📂نمونه پرسشنامه تاثیر تبلیغات در جذب توریسم خارجی
این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 39 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایینپاورپوینت,کلیات کتاب ریاضی,پایه نهم,پاورپوینت ریاضی|سی زِد|czb
هم اکنون فایل با موضوع پاورپوینت درباره آشنايي با کلیات کتاب رياضي پايه نهم آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 39 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه


آموزش خوب چیست؟

دادن مجال به شاگرد است از طریقی منظم و اصولی، به نحوی که مطالب را خودش کشف کند(پولیا).

ساختار درس های کتاب از سه بخش فعالیت، کاردرکلاس وتمرین تشکیل شده است. آنچه که در انجام یک فعالیت به طور عمده مدنظر بوده است، آشنایی دانش آموزان با مفهوم درسی وسهیم بودن در ساختن دانش مورد نظر است. فعالیت ها شامل مراحلی مانند درک کردن، کشف کردن، حل مسئله، استدلال کردن، بررسی کردن، حدس وآزمایش، توضیح یک راه حل، مرتب کردن، قضاوت درمورد یک راه حل و مقایسه راه حل های مختلف است.

هدایت فعالیت ها توسط معلم انجام می پذیرد وهرجا که لازم باشد، راهنمایی توسط معلم ارائه خواهد شد.

کاردرکلاس با هدف تثبیت و تعمیق ودر مواردی تعمیم یادگیری طراحی شده است وانتظار این است که دانش آموزان بیشترین سهم را در حل آن داشته باشند. حل تمرین به عهدۀ دانش آموزان است، لیکن ارائه و بررسی پاسخ های دانش آموزان در کلاس ضروری است.